×
RadyoNetRadyoNet Android Uygulaması
İNDİR

Gülşen – Bangır Bangır

229

Bangır Bangır, Türk şarkıcı Gülşen’in onuncu stüdyo albümü. 29 Nisan 2015’te Doğan Music Company tarafından yayımlandı. Çıkışı hakkındaki ilk bilgiler Şubat 2014’te duyuruldu ve Gülşen’in diğer meslektaşlarına şarkı yazıp bestelemesi yüzünden hazırlıkları bir süre ertelendi. İstanbul ve Londra’daki stüdyolarda yapılan kayıtları yılın ikinci yarısında başladı ve 2015’in ilk çeyreğinde de devam etti.
Bangır Bangır, çıkar çıkmaz D&R’ın Çok Satanlar listesine bir numaradan giriş yaptı ve 2015 sonuna kadar 100 bin fiziki kopya satarak Türkiye’de yılın en çok satan ikinci albümü oldu.
DMC, satış başarısı sayesinde albüme altın sertifika verdi. Albümün tanıtımları için Gülşen, Türkiye’nin ve Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde turneye çıkarak yüz binlerce kişiye konser verdi; ayrıca “Bangır Bangır”ın Yılın Klibi ve Yılın Şarkısı kategorilerinde ödüle layık görüldüğü 42. Altın Kelebek Ödülleri’nde de sahne alarak ödüllü şarkıyı ve “Dan Dan”ı seslendirdi.
Bangır Bangır, çıkar çıkmaz D&R’ın Çok Satanlar listesine bir numaradan giriş yaptı ve 2015 sonuna kadar 100 bin fiziki kopya satarak Türkiye’de yılın en çok satan ikinci albümü oldu. DMC, satış başarısı sayesinde albüme altın sertifika verdi. Albümün tanıtımları için Gülşen, Türkiye’nin ve Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde turneye çıkarak yüz binlerce kişiye konser verdi; ayrıca “Bangır Bangır”ın Yılın Klibi ve Yılın Şarkısı kategorilerinde ödüle layık görüldüğü 42. Altın Kelebek Ödülleri’nde de sahne alarak ödüllü şarkıyı ve “Dan Dan”ı seslendirdi.

GÜLŞEN – BANGIR BANGIR:

Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın
Garanti bildin beni havalandın
Yürek yemiş sanki mübarek
Neyine güvendin evladım
Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın
Garanti bildin beni havalandın
Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın
Yavrum kaldır kolları
Teslim ol etrafın sarılı
Sabret af çıksın sana
Ben öptürcem bu evin yollarını
Yavrum kaldır kolları
Teslim ol etrafın sarılı
Bunlar iyi günler
Sana gösterecem kıvrak oyunlarımı
Bangır http://www.xsarkisozleri.com/ bangır
Yanım çok kabalık sesin gelmiyor bağır
Müzik son ses bangır bangır

Bunlar da ilginizi çekebilir..

0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor
Canlı Yayına Mesaj Yaz